SYGNAŁ SPRZEDAŻY OSTATNIO UFORMOWANY PRZED MARSZEM BITCOIN CRASH JEST CORAZ BLIŻEJ

Bitcoin jest w silnym rajdzie od niżu marcowego.
Moneta przesunęła się z 3.500 dolarów w tych niskich temperaturach do około 12.500 dolarów w lokalnych wysokich temperaturach.
Niestety, dla byków, kluczowy sygnał sprzedaży jest na skraju pojawienia się, który może oznaczać średniookresowy szczyt dla Bitcoinów.
Ostatni wskaźnik powstał tuż przed marcowym krachem kapitulacji.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE ZOSTAĆ WYCOFANY: WSKAŹNIK TRENDU POKAZUJE

Bitcoin przeszedł mocny rajd od czasu marcowych zjazdów. Crypto Bank waluta zwiększyła się ponad trzykrotnie, wzrastając z 3.500 dolarów do 12.500 dolarów w sierpniu. Obecnie cena monety wynosi 10.800 dolarów, nieco poniżej tych szczytów, ale wciąż znacznie powyżej niżów marcowych.

Niestety dla byków, kluczowy wskaźnik trendu ukształtował się, który sugeruje, że rajd, który przeszedł Bitcoin może wkrótce się zakończyć.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Wskaźnik, paraboliczny stop i odwrócenie (paraboliczny SAR), ma wydrukować podręcznikowy sygnał „sprzedaj“ po silnym ruchu wyżej. Jeśli Bitcoin zamknie swoją tygodniową świecę za 10.000 dolarów w najbliższych tygodniach, to wydrukuje ten sygnał sprzedaży.

Poprzednie sygnały sprzedaży były katastrofalne dla wcześniejszych trendów Bitcoin byka. Tuż przed marcowym krachem kapitulacji, pojawił się sygnał sprzedaży. I blisko wyżu 14.000 dolarów w 2019 roku, zaledwie dwa tygodnie po osiągnięciu tego poziomu, to również stworzył ten sygnał sprzedaży.

Komentując wskaźnik, inwestor krypto podzielił się poniższym wykresem i również napisał:

„Weekly Parabolic SAR zbliża się do błysku sygnału „SELL“. Stanie się to, jeśli cena spadnie poniżej 9800$. Należy pamiętać, że sygnał jest opóźniony, a wskaźnik jest zwykle używany jako wskaźnik poziomu SL“.

Obrazek

Wykres akcji cenowej BTC od połowy 2017 roku z paraboliczną analizą SAR przeprowadzaną przez analityków kryptograficznych CryptoHamster.

BYKI W KONTROLI NA MAKRAMIE CZASOWEJ

Byki pozostają pod długoterminową kontrolą pomimo potencjalnego szczytu średnioterminowego, który tworzy się zgodnie ze wskaźnikiem.

Crypto Quant, firma zajmująca się analizą łańcuchów blokowych, zasygnalizowała ostatnio, że 10 z 11 swoich długoterminowych wskaźników w łańcuchu jest obecnie byczych.